AirKat oriniai šilumos siurbliai

AirKat oriniai šilumos siurbliai – vieni paprasčiausių įrengimo prasme produktų, kurie ir kainuoja nebrangiai ir ne ką prasčiau atlieka pastato šildymo funkciją. Jie šilumą iš lauko oro perduoda ruošiamam vandeniui į namų šildymo ir karšto vandens sistemą, o elektra yra naudojama kompresoriaus darbui. Šilumos siurblio efektyvumą parodo naudingumo koeficientas COP, kurio reikšmė reiškia kiek kartų gaunama šilumos energijos daugiau nei sunaudojama elektros energijos. Kuo COP didesnis, tuo šilumos siurblys yra efektyvesnis ir ekonomiškesnis.

AirKat oras – vanduo su šilumokaičiu šilumos siurbliai gali būti jungiami į jau įrengtą šildymo sistemą taip siekiant sumažinti pastato šildymo sąnaudas. Turint kombinuotą boilerį – jis ruoš ir karštą vandenį. Ši sistema gamina ne tik karštą vandenį, bet ir šildo vandenį radiatoriuose arba grindų šildymo sistemose, taip pat ir fankoiluose (ventiliatoriniuose radiatoriuose). Ši linija taip pat gali būti sujungta su saulės kolektoriais tam, kad padidinti efektyvumą ir sumažinti poveikį ekosistemai. Šiuos šilumos siurblius galima naudoti ir jeigu norima tik apšildyti patalpas, pavyzdžiui, sporto sales, parduotuves, gyvenamuosius namus, kuriose karšto vandens aprūpinimas yra išspręstas kitokiu būdu, ne per kombinuotą boilerį. Šilumos siurblių AirKat vidinė dalis yra renkama atskirais komponentais, todėl išsiplėtimo bakeliai, cirkluliaciniai siurbliai, kompresorius bei šilumokaitis yra montuojami pagal esamą patalpą ir poreikius.

AirKat oriniai šilumos siurbliai

AirKat oriniai šilumos siurbliai

Tinkamai parinktas SVEO AirKat šilumos siurblys efektyviai ir ekonomiškai veikia kaip vienintelis šilumos šaltinis net iki -270C lauko temperatūros.
 GeokatSilumosSiurbliai

GeoKat šilumos siurbliai

 

 AirKatOriniaiSilumosSiurbliai1

Panasonic šilumos siurbliai

 

 Komerciniai silumos siurbliai

Komerciniai šilumos siurbliai

 

 TuriniaivandensSildytuvai

Tūriniai vandens šildytuvai

 

 SaulesKolektoriai

Saulės kolektoriai

 

 Fankoilaiventiliatoriniairadiatoriai

Fankoiliai - ventiliatoriniai radiatoriai

 

 daugiafunkciniai vandens sildytuvai

Daugiafunkciniai kombinuoti vandens šildytuvai

 

 prekiu katalogas

Prekių katalogas

 

UAB „SVEO grupė“
Įmonės kodas: 303243067
PVM mokėtojo kodas: LT100008892110
AB „Swedbankas“, banko kodas 73000
A/s: LT32 7300 0101 3818 8299
Registracijos adresas: Ežero g. 5, Slengių km. Klaipėdos raj.

 

Buveinės adresas: Dubysos g. 60A , LT-94107 Klaipėda
Darbo laikas:
I-V 08:00 - 17:00
 VI-VII - nedirbame
+370 611 22484 | 
Apie svetainę

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau