Rekuperacija

 Rekuperacinė (vėdinimo) patalpų sistema – šviežias ir gaivus patalpų oras ištisus metus. Mechaniniu būdu vėdinamoms patalpoms iki 90 % šalinamo oro šilumos yra gražinama į patalpą. Tokiu būdu patalpoje sukuriamas kokybiškesnis mikroklimatas, ypač tokiose patalpose kaip vonia, virtuvė, svetainė (jei joje yra malkomis kūrenamas židinys). Svarbiausias vėdinimo sistemos elementas – vėdinimo įrenginys. Išoriškai šis įrenginys atrodo paprasta, bet viduje tai sudėtinga ir ištobulinta konstrukcija, užtikrinanti gaivų ir švarų orą, kuris tiekiamas į patalpą. Įrenginys sumontuojamas toks, kad patalpose oras pasikeistų kas valandą, nebent yra nustatoma kitaip. Naudojant išmanųjį sistemos valdymą taupoma elektros energija ir užtikrinamos komfortiškos gyvenimo sąlygos. Vėdinimo įrenginys dirba pagal poreikį: automatiškai arba pagal tam tikrus nustatymus, kurie yra suvedami vartotojo. Taip keičiami intensyvumo lygiai. Papildomai įdiegti davikliai fiksuoja pasikeitusias sąlygas patalpoje ir automatiškai reguliuoja vėdinimo įrenginį dirbti intensyviau arba sumažinti intensyvumo lygį. Kokybiškai sumontuota ir įdiegta sistema taip pat prisideda prie kokybiškos sistemos eksploatavimo.

 Yra mažų rekuperacinių sistemų, kurių mechanizmas montuojamas į sieną, kuri ribojasi su laukine siena (mini rekuperatorius) arba didesnė rekuperacinė sistema, kuri išvedžiojama ortakių pagalba po patalpas.

Rekuperacija

Rekuperacinę vėdinimo sistemą sudaro:

 

Rekuperacija

Rekuperacija

 

Daugiau apie rekuperacinių sistemų įrengimą: telefonu 8-611-22484 | el. paštu:

arba atvykti į mūsų ofisą adresu: Dubysos g. 60A, II aukštas, Klaipėda. Maloniai Jūsų laukiame!

UAB „SVEO grupė“
Įmonės kodas: 303243067
PVM mokėtojo kodas: LT100008892110
AB „Swedbankas“, banko kodas 73000
A/s: LT32 7300 0101 3818 8299
Registracijos adresas: Ežero g. 5, Slengių km. Klaipėdos raj.

 

Buveinės adresas: Dubysos g. 60A , LT-94107 Klaipėda
Darbo laikas:
I-V 08:00 - 17:00
 VI-VII - nedirbame
+370 611 22484 | 
Apie svetainę

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau